Title Image
Urnik
Zaradi zaprtja športne dvorane vojašnice Edvarda Peperka (cepilni center), do nadaljnjega treningi za predtekmovalne in tekmovalne skupine potekajo na nadomestnih lokacijah. Za vsa vprašanja glede urnikov in lokacij nas prosim kontaktirajte na info@krgtim.si ali 041 930 531.

OBVESTILA IN SPREMEMBE GLEDE URNIKA:

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
14.00
VP
Gimnastični center Ljubljana
14.30
18.00
*Mlajše

VP
Gimnastični center Ljubljana
14.30
18.00
*Starejše
15.00
16.00
VP
Gimnastični center Ljubljana
16.30
20.00
*Mlajše

VP
Gimnastični center Ljubljana
16.30
21.00
*Starejše
17.00
VP
Gimnastični center Ljubljana
17.00
20.00
*Mlajše

VP
Gimnastični center Ljubljana
18.00
21.00
*Starejše
VP
Gimnastični center Ljubljana
17.00
20.00
*Mlajše

VP
Gimnastični center Ljubljana
17.00
21.00
*Starejše
VP
Gimnastični center Ljubljana
17.00
21.00
*Starejše

VP
Gimnastični center Ljubljana
17.30
20.30
*Mlajše
18.00
19.00
20.00

Ponedeljek

  • VP
    16.30 - 20.00
  • VP
    16.30 - 21.00

Torek

  • VP
    17.00 - 20.00
  • VP
    18.00 - 21.00

Sreda

  • VP
    17.00 - 20.00
  • VP
    17.00 - 21.00

Četrtek

  • VP
    14.30 - 18.00
  • VP
    14.30 - 18.00

Petek

  • VP
    17.00 - 21.00
  • VP
    17.30 - 20.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15.00
T1 - ČL
BTC - Vojašnica
15.00
17.00
IND
T1 - ČL
BTC - Vojašnica
15.00
16.00
Balet (po izbiri)

T1 - ČL
BTC - Vojašnica
15.00
19.00
16.00
T1 - ČL
BTC - Vojašnica
16.00
19.00
T1 - ČL
BTC - Vojašnica
16.00
18.00
IND
17.00
T1 - ČL
Gimnastični center Ljubljana
17.30
20.30
T1 - ČL
Gimnastični center Ljubljana
17.00
19.00
IND *max 4 tekmovalke
18.00
19.00
20.00

Ponedeljek

Torek

Sreda

Četrtek

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15.00
T1 - ML
BTC - Vojašnica
15.00
17.00
IND
T1 - ML
BTC - Vojašnica
15.00
17.00
IND
T1 - ML
BTC - Vojašnica
15.00
16.00
Balet (po izbiri)

T1 - ML
BTC - Vojašnica
15.00
19.00
16.00
T1 - ML
BTC - Vojašnica
16.00
19.00
17.00
T1 - ML
Gimnastični center Ljubljana
17.30
20.30
T1 - ML
Gimnastični center Ljubljana
17.00
19.00
IND *max 4 tekmovalke
18.00
19.00
20.00

Ponedeljek

Torek

Sreda

Četrtek

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15.00
T2
BTC - Vojašnica
15.00
17.00
IND
T2
BTC - Vojašnica
15.00
17.00
IND
T2
BTC - Vojašnica
15.00
16.00
Balet (po izbiri)
T2
BTC - Vojašnica
15.00
19.00
16.00
T2
BTC - Vojašnica
16.00
19.00
17.00
T2
Gimnastični center Ljubljana
17.00
19.00
IND *max 4 tekmovalke
T2
Gimnastični center Ljubljana
17.00
19.00
IND *max 4 tekmovalke
18.00
T2
Gimnastični center Ljubljana
18.00
21.00
19.00
20.00

Ponedeljek

  • 18.00 - 21.00

Torek

  • 15.00 - 17.00
  • 17.00 - 19.00

Sreda

  • 15.00 - 17.00
  • 17.00 - 19.00

Četrtek

  • 15.00 - 16.00
  • 16.00 - 19.00

Petek

  • 15.00 - 19.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15.00
T3
BTC - Vojašnica
15.00
17.30
IND & SS

T3
BTC - Vojašnica
16.00
17.30
SS
T3
BTC - Vojašnica
15.00
17.00
IND (izbirni 4. trening)
T3
BTC - Vojašnica
15.00
18.00
IND & SS

T3
BTC - Vojašnica
16.00
18.00
SS
T3
BTC - Vojašnica
15.00
17.00
IND (izbirni 4. trening)
T3
BTC - Vojašnica
15.45
19.00
IND & SS
16.00
17.00
18.00

Ponedeljek

  • 15.00 - 17.30
  • 16.00 - 17.30

Torek

  • 15.00 - 17.00

Sreda

  • 15.00 - 18.00
  • 16.00 - 18.00

Četrtek

  • 15.00 - 17.00

Petek

  • 15.45 - 19.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15.00
T4
BTC - Vojašnica
15.00
18.30
IND & SS

T4
BTC - Vojašnica
16.30
18.30
SS
T4
BTC - Vojašnica
15.00
18.30
IND & SS

T4
BTC - Vojašnica
16.30
18.30
SS
T4
BTC - Vojašnica
15.45
16.30
PLES (po izbiri)

T4
BTC - Vojašnica
16.30
18.30
SS
16.00
17.00
18.00

Torek

  • T4
    15.00 - 18.30
  • T4
    16.30 - 18.30

Četrtek

  • T4
    15.00 - 18.30
  • T4
    16.30 - 18.30

Petek

  • T4
    15.45 - 16.30
  • T4
    16.30 - 18.30
No urniki available!
No urniki available!